ZARZĄDZANIE NAJMEM

Jeśli posiadasz nieruchomość, na której chciałbyś zarabiać, jednak nie wiesz jak się do tego zabrać bądź zwyczajnie brakuje Ci czasu, dobrze trafiłeś!

ZARZĄDZANIE NAJMEM

welcome home BROKER NIERUCHOMOŚCI oferuje usługę Zarządzania Najmem, polegającą na przygotowaniu profesjonalnego planu wynajmu, wysprzątaniu nieruchomości i/lub jej remontu, a następnie znalezieniu najemcy oraz prowadzeniu negocjacji dotyczących warunków najmu, a kończąc na przekazaniu nieruchomości najemcy. Kolejnym etapem będzie obsługa księgowa nieruchomości, monitorowanie comiesięcznych opłat najmu na rzecz właściciela oraz czynszu na rzecz administratora, jak również ewentualna windykacja czynszu od najemcy. Ostatni zaś etap będzie polegał na sprawowaniu nadzoru nad mieszkaniem, pomocy w bieżących i generalnych sprawach remontowych oraz pełnej reprezentacji właściciela nieruchomości przed wszelkimi urzędami.

GWARANCJA SPEŁNIENIA OCZEKIWAŃ

Jeśli zależy Ci na umowie na minimum rok lub kaucji, która jest dwukrotnością opłaty najmu - żaden problem! Nasza firma znajdzie najemcę spełniającego wszystkie Twoje oczekiwania dt. umowy najmu. Ponadto, każda umowa najmu jest sporządzona przez notariusza, jak również podlega ubezpieczeniu OC pośrednika, co niewątpliwie wpływa na bezpieczeństwo transakcji.

WYNAJEM KRÓTKO- I DŁUGOTERMINOWY

Coraz droższe nieruchomości i malejące zdolności kredytowe są przyczyną częstych rezygnacji z możliwości zamieszkania "na swoim". Nasza firma rozumiejąc wszystkie te uwarunkowania dopasuje dla Ciebie najkorzystniejszą propozycję. Oferujemy szeroki wachlarz ofert, które zaspokoją potrzeby wszystkich naszych klientów – zarówno osób, które chcą zamieszkać w pojedynkę, jak i tych, które szukają nieruchomości dla całej rodziny. Zapewniamy nieruchomości w różnym standardzie oraz oferty skierowane do klientów indywidualnych, jak również klientów komercyjnych.

WYNAJEM WAKACYJNY

Trójmiasto to jedno z najpiękniejszych miejsc na spędzenie wakacji w Polsce. Morze, Park Krajobrazowy i wiele innych atrakcji turystycznych sprawiają, że spędzanie tutaj czasu to prawdziwa przyjemność. Dlatego też nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę ofert do wynajęcia na okres wakacyjny.

W DOMU JAK W HOTELU

Usługa "W domu jak w hotelu", to indywidualny serwis związany z wynajmem wakacyjnym nieruchomości, oferujący codzienne sprzątanie, zmianę pościeli, minibarek, całodobową informację turystyczną, rezerwację w restauracjach i atrakcjach turystycznych, wyposażenie w leżaki, ręczniki plażowe i inne typowo "hotelowe" udogodnienia.

SERWIS VIP

"Serwis VIP" to nic innego, jak możliwość zamówienia (za dodatkową opłatą i przed przyjazdem do wynajętej nieruchomości) podstawowych zakupów, kwiatów, wyposażenia dla dzieci, czy butelki wina.

język polskijęzyk angielskifacebookyoutubeblog