RYNEK PIERWOTNY ZAWSZE 0%

Szukasz nowego mieszkania? Idealnego domu? Odwiedź nas w oddziale lub sprawdź naszą ofertę w zakładce KUPUJ >> RYNEK PIERWOTNY, a przekonasz się, co tak naprawdę oznacza bogata oferta inwestycji deweloperskich.

RYNEK PIERWOTNY ZAWSZE 0%

U nas wszyscy deweloperzy pod jednym adresem! Zaoszczędź czas i zamiast jeździć od biura do biura, pozwól nam zaprezentować Ci oferty poszczególnych deweloperów na takich samych warunkach cenowych i bez prowizji od zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym.

Jak to możliwe, że oferujemy tak wiele, a nie pobieramy prowizji od strony kupującej? Otóż naszym wynagrodzeniem zajmuje się strona sprzedająca, czyli deweloperzy, których najlepsze oferty przedstawiamy Państwu.

OFERTA DLA DEWELOPERÓW

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów instytucjonalnych, uruchomiliśmy ofertę dedykowaną deweloperom (mieszkaniowym i komercyjnym), która jest dostępna w dwóch opcjach: umowy "otwartej" i umowy "na wyłączność". Warto podkreślić, że w ramach współpracy na zasadach umowy otwartej, oferujemy bardzo bogatą bazę klientów i własną sieć sprzedaży. Natomiast powierzając nam swoją inwestycję na sprzedaż na zasadach umowy na wyłączność, deweloper jest odpowiedzialny wyłącznie za wybudowanie inwestycji, a całą resztą zajmie się nasza firma.

UMOWA "OTWARTA" DLA DEWELOPERÓW

Umowa "otwarta" polega na współ-dystrybucji oferty dewelopera przez naszą firmę wraz z innymi podmiotami.

UMOWA "NA WYŁĄCZNOŚĆ" DLA DEWELOPERÓW

Umowa "na wyłączność" polega na pokryciu przez nas wszystkich kosztów związanych ze sprzedażą i promocją objętej umową inwestycji, począwszy od zaprojektowania ulotek, banerów, strony internetowej, poprzez wizualizacje i projekty lokali, a kończąc na utworzeniu biura sprzedaży i pokryciu kosztów jego obsługi, włącznie z wynagrodzeniem sprzedawców.

język polskijęzyk angielskifacebookyoutubeblog