projektowanie

Chcesz zaprojektować mieszkanie "od zera"? Oczekujesz całkowitej zmiany lub niewielkich poprawek? Nasi projektanci wiedzą, jak zadbać o wygląd mieszkania.

DORADZTWO

Procedura związana z projektem, remontem, przebudową i urządzaniem mieszkania/domu jest bardzo skomplikowana i czasochłonna. welcome home BROKER NIERUCHOMOŚCI oferuje wszystko w jednym miejscu: od zakupu nieruchomości, poprzez projektowanie, aranżację, aż do realizacji całego projektu. Współpracujemy z kilkoma młodymi i zdolnymi projektantami wnętrz. Każdy z nich posiada swój własny i niepowtarzalny styl, dlatego wszyscy nasi Klienci znajdą u nas coś dla Siebie!

REMONTY

Właśnie kupiłeś nowe mieszkanie i nie masz fachowca, który założy nowe gniazdka i ułoży od nowa instalacje? A może znudziłeś się wyglądem dotychczasowego lokum? Chcesz je odświeżyć, całkowicie przebudować, zmienić kafelki w łazience lub zerwać stary parkiet? Nie znasz dobrego specjalisty? Dobrze trafiłeś, bo w naszej firmie posiadamy osobę, która w sposób profesjonalny zajmie się każdym zleceniem.

PONIŻEJ KILKA NASZYCH REALIZACJI:

język polskijęzyk angielskifacebookyoutubeblog