I LOVE welcome home

TUTAJ JEST TWÓJ DOM

"Tutaj jest Twój dom" to hasło o podwójnym znaczeniu - po pierwsze, w naszej ofercie znajdą Państwo swój "wymarzony dom"; po drugie, dzięki przyjaznej kulturze pracy, poczują się u nas Państwo jak "u siebie w domu".

NASZA WIZJA

Chcemy być firmą, w której załatwią Państwo (niemal) wszystkie sprawy związane z nieruchomości. Takie kompleksowe podejście pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy oraz formalności. To właśnie z tego powodu mamy bardzo szeroki wachlarz usług w swojej ofercie - począwszy od pomocy przy zakupie, sprzedaży, wynajmie i zamianie nieruchomości, poprzez ich zarządzanie, wycenę, sprzątanie, oraz przeprowadzkę, kończąc zaś na obsłudze kredytów hipotecznych i ubezpieczeń, a nawet na usługach związanych z architekturą i budowlanką.

Nie ograniczamy się do jednego rodzaju nieruchomości! Oferujemy nieruchomości z rynku wtórnego, jak i z rynku pierwotnego. Znajdą Państwo u nas zarówno mieszkania, domy, grunty oraz obiekty komercyjne. Posiadamy nieruchomości o typowym oraz o wysokim standardzie wykończenia.

Naszą pracę wykonujemy z pasją, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni wysokich standardów i profesjonalnej obsługi ze strony naszej kadry, której doświadczenie poparte jest państwowymi licencjami zawodowymi.


Z wyrazami szacunku,

język polskijęzyk angielskifacebookyoutubeblog