FINANSE

Zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Skomplikowana i stresująca droga staje się jeszcze trudniejsza w przypadku osób, które zakup nieruchomości finansują z kredytu. Wówczas pojawiają się pytania: Jaki bank wybrać? Jakie dokumenty przygotować? Ile wyniesie rata kredytu? Jak przebiega proces kredytowania nieruchomości? Nasi Doradcy Kredytowi odpowiedzą na każde z tych pytań.

JAK PRACUJEMY?

Ubiegając się o kredyt mamy do czynienia z wieloma niuansami wśród których łatwo się pogubić. Proszę się jednak nie martwić! Doradcy Finansowi współpracujący z naszą firmą wyjaśnią wszystkie te zawiłości już na pierwszym spotkaniu, które standardowo odbywa się w naszym oddziale. Poświęcony przez Państwa czas zaprocentuje objaśnieniem procesu zakupu kredytowanej nieruchomości, sprawdzeniem zdolności kredytowej i/lub przedstawieniem prognozowanej wysokości miesięcznej raty i odsetek - wszystko to przy filiżance smacznego espresso!

DLACZEGO MY?

Zamiast jeździć z banku do banku, lepiej przyjdź do nas, ponieważ w jednym miejscu znajdą Państwo ofertę 15 największych banków w Polsce. Nasi doradcy finansowi zaprezentują oferty poszczególnych instytucji finansowych na takich samych warunkach cenowych jak w placówce banku.

język polskijęzyk angielskifacebookyoutubeblog