ARCHITEKTURA

Po latach spędzonych w tym samym mieszkaniu bardzo często przychodzi chwila, w której chcielibyśmy zupełnie inaczej je zaaranżować. Zaczynamy szukać projektantów, a na koniec zastanawiamy się, któremu powierzyć nasze "cztery kąty". W dziale "Architektura" znajdą Państwo ofertę pracowni architektonicznej, projektantów wnętrz oraz firm remontowych.

NADZÓR INWESTORSKI

Zapewniamy nadzór inwestorski nad remontowanym mieszkaniem/ budowanym domem. Plusem takiego rozwiązania jest to, że całym procesem zajmuje się nasza firma, co przekłada się na oszczędność czasu, energii, pieniędzy ... i nerwów.

DLACZEGO WŁAŚNIE welcome home BROKER NIERUCHOMOŚCI?

Nasz zespół to specjaliści od projektów budowlano-architektonicznych z ponad 10-letnim doświadczeniem. Zaczynaliśmy od realizacji własnych projektów, żeby dopiero z czasem zacząć oferować nasze usługi na zewnątrz. Pracujemy w zorganizowany sposób, dlatego w pierwszej kolejności Klient otrzymuje harmonogram i budżet do akceptacji (ustaleniem harmonogramu i budżetu zajmuje się nasz specjalista od projektów budowlanych - absolwent Studiów Podyplomowych z Zarządzania Projektami na Politechnice Gdańskiej). Natomiast fizyczny nadzór nad inwestycją sprawuje licencjonowany architekt z niezwykle dużym poczuciem estetyki oraz okiem do szczegółów. Przekonaliśmy się, że taki sposób działania gwarantuje szybkość i jakość!

język polskijęzyk angielskifacebookyoutubeblog